Sponzorování pomůcek do výuky

 
Vážení rodiče, milí sponzoři,
rádi bychom Vás oslovili s žádostí o poskytnutí sponzorského daru, který nám umožní nakoupit pomůcky, které budou sloužit našim žákům při výuce. Přispět můžete jak malou, tak větší částkou přímo na konkrétní pomůcky, jejichž seznam najdete na této stránce. Jedná se o pomůcky pro výuku na prvním i na druhém stupni.
Jestliže jste si vybrali, na jakou pomůcku byste chtěli svým sponzorským darem přispět, stačí kliknout na tlačítko „Koupit“ a po vyplnění údajů obdržíte e-mail s číslem účtu a variabilním symbolem, pod nímž můžete částku převést na účet školy.
 
Zároveň bychom rádi poděkovali za štědré sponzorské příspěvky, které jste prostřednictvím těchto webových stránek škole již poslali v předchozích letech a z nichž bylo možné nakoupit pomůcky do výuky. 
 
Všech sponzorů si velmi vážíme a děkujeme za podporu.   
 

Všechny sponzorské dary mají podobu finančního příspěvku. Pokud byste chtěli přispět přímo věcným darem nebo případně přímo částkou jednotlivé třídě, kontaktujte prosím ředitelku školy na e-mailové adrese alexandra.kejharova@zssuchdol.cz

Foto Název a popis Pro Cena  

K. J. Erben - Kytice

5 kusů do školní studovny. Sbírka baladických básní K. J. Erbena.

II. stupeň 750,– Koupit
K. J. Erben - Kytice

Ezop - Nejkrásnější bajky pro malé čtenáře

5 kusů do školní studovny. Bajky obsažené v této krásné publikaci bezpochyby patří k nejhezčím příběhům dětské literatury.
I. a II. stupeň 935,– Rezervováno
Ezop - Nejkrásnější bajky pro malé čtenáře

Z. Alda, J. Černý, P. Zátka - Obrázky z českých dějin a pověstí

5 kusů do školní studovny. Oblíbená knížka obrázkových seriálů, která hravě, humorně, ale velmi výstižně přibližuje čtenářům nejstarší i novější dějiny naší vlasti.
I. a II. stupeň 975,– Koupeno
Z. Alda, J. Černý, P. Zátka - Obrázky z českých dějin a pověstí

Vybavení cvičné kuchyňky - podložka pod hrnec 4 ks, cedník 4 ks

Podložka pod hrnec, cedník
I. a II. stupeň 592,– Koupeno
Vybavení cvičné kuchyňky - podložka pod hrnec 4 ks, cedník 4 ks

Lyžařská běžecká obuv (1 pár)

II. stupeň 1180,– Koupit
Lyžařská běžecká obuv (1 pár)

Lyžařská běžecká obuv (2 páry)

II. stupeň 2360,– Koupit
Lyžařská běžecká obuv (2 páry)

Stopky

30 kol (úseků) s přesností na 1/100sec; vyvolání nejrychlejšího, průměrného a nejpomalejšího úseku; čas a kalendář (formát 12/24); denní budík, krokoměr; sestupné měření času (9:59:59,99); vodovzdorné provedení
I. a II. stupeň 475,– Koupeno
Stopky

Mapy (3 ks)

Mapa obsahuje podložku s rámem a vyjímatelné kraje. Na podložce jsou vygravírované obrysy krajů. Na vyjímatelných částech jsou vyznačeny názvy krajů a obrysy jednotlivých okresů.  Vyrobeno z březové překližky 35 x 23cm.
I. stupeň 1800,– Koupit
Mapy (3 ks)

Čtenářské sáčky (3 ks)

Pomůcka vychází z kritického myšlení, rozvíjí čtenářské dovednosti v trojfázovém modelu E-U-R, tzn. evokace (před čtením) – uvědomění (při čtení) – reflexe (po čtení). Sada obsahuje 3 plátěné sáčky PŘED ČTENÍM (zelená barva) – PŘI ČTENÍ (žlutá barva) – PO ČTENÍ (červená barva). V každém pytlíku naleznete dřevěné čtverečky s otázkami/úkoly. Lze využít ve škole při dílnách čtení.

I. stupeň 1797,– Koupit
Čtenářské sáčky (3 ks)

Parkety - pomůcka pro matematiku (3 ks)

Certifikovány společností H-Mat jako pomůcka k učebnicím pro 1. stupeň ZŠ. Parkety jsou jedno z prvních prostředí v Hejného metodě. Setkají se s nimi už prvňáčci.
I. stupeň 1166,– Rezervováno
Parkety - pomůcka pro matematiku (3 ks)

Vyjmenovaná slova s boxem

Vyjmenovaná slova jsou desky vsazené do boxu. Každá deska obsahuje vyjmenovaná slova ve formě puzzle a na desce pod každým slovem vygravírovanou signifikantní větu. Díky tomu se děti nejen vyjmenovaná slova memorují ve správném pořadí, ale dokáží je také zařadit do kontextu celé věty.
I. stupeň 2400,– Koupit
Vyjmenovaná slova s boxem

Písmenkový strom (2 ks)

Do této montessori barevně kódované pomůcky na procvičování velkých a malých tiskacích písmen jsme integrovali kontrolu chyby, nikdy se nesloží nesprávným způsobem. Obsahuje celou českou abecedu včetně "háčkových" souhlásek. Zapojíme jemnou motoriku.
I. stupeň 1040,– Koupit
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.